POWER SLIM

W czym tkwi sukces PowerSlim?


Odpowiada dr n. med. Mateusz J. Kuczabski specjalista medycyny estetycznej – Energia podczerwieni, to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Nic więc dziwnego że PowerSlim jest tak skuteczny.źródło www.powerslim.pl/efekty.htmlWolisz poleniuchować, czy spędzać aktywnie czas?Chudnij tak jak lubisz ;-) Masz do wyboru 2 opcje – aktywną i na leżąco!

Jeśli lubisz ruch, to wybierz PowerSlim Active!


PowerSlim Active to propozycja dla aktywnych. Jeśli twierdzisz, że bez ruchu nie schudniesz to ćwicz ale... z turbodoładowaniem! Możesz maksymalnie przyśpieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji! Dosyć czekania na efekty! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów. Błyskawiczne rozgrzanie!

 
W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach!
 
Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób. Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń. Urządzenie pozwala na bezpośredni pomiar tętna i wybór jednego z pośród kilku programów treningowych. Czas ćwiczeń umila telewizja i dvd. PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla urządzeń Vacu Well i Vacu Line. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów. Bezpośrednio przed ćwiczeniem zalecamy nałożyć na ciało preparat PowerSlim na brzuch, pośladki i uda, który wzmacnia efekt wygładzenia skóry, likwidacji cellulitu i wyszczuplania.

Wolisz słodko leniuchować? PowerSlim Studio jest dla Ciebie!

PowerSlim Studio to prawdziwa maszyna czasu - odmładza, a do tego wyszczupla i wspaniale relaksuje. To nowoczesne urządzenie wellness z wygodnym łóżkiem, muzyką i telewizją. Wystarczy, że położysz się wygodnie i... to wystarczy! Podczerwień i jonizacja zaczną swoją pracę nad Twoją smukłą sylwetką i pięknym ciałem. Dopełnieniem są specjalne zabiegi, które wykonuje kosmetyczka.Zabiegi mają specjalnie opracowane koncepcje. Układamy zestawy bardzo skutecznych i przyjemnych zabiegów, które pozwalają na pozbycie się zbędnych centymetrów w obwodzie, oznak cellulitu i uczucia zmęczenia. Należą do nich zabiegi odchudzające, wyszczuplające, zabiegi na cellulit, zabiegi relaksacyjne. Można rówież skorzystać z odnoszącego sukcesy i sprawdzonego przez tysiące Polaków programu Piękne Ciało w 2 tygodnie.Czy to możliwe, aby wciągu zaledwie dwóch tygodni stracić nawet kilkanaście cm w obwodzie ciała i uzyskać piękną, jedwabistą skórę? Czy to możliwe, aby taki efekt można było uzyskać bez wysiłku, za to w komfortowych i wygodnych warunkach? Zapewne powiesz, że nie, jednak dzięki urządzeniu "PowerSlim Studio", takie efekty są jak najbardziej realne."PowerSlim Studio" wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie skóry, co zbawiennie wpływa na nasz organizm skórę i smukłą linię. Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa. Wykonywane pomiary przed zabiegiem oraz po jego zakończeniu nie dają cienia wątpliwości o skuteczności metody.Do 3 cm utraty w obwodzie ciała po jednym zabiegu i nawet do 18 cm po serii kilkunastu sesji przekonuje najbardziej sceptycznych. Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami imbirowo-cynamonowymi zakończone masażem antycellulitowym. Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze ODPOWIEDNICH promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu. Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!.

zdrowe odchudzanie łódź

"Piękne Ciało" elektrostymulacja + maska PowerSlim w podczerwieni

Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami imbirowo-cynamonowymi zakończone masażem antycellulitowym. Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze ODPOWIEDNICH promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu. Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!

 

skuteczne odchudzanie łódź

Smukła Sylwetka dla każdego

Połączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne. 
 

usuwanie zmarszczek łódź

Aksamitna skóra

Kilkuminutowe rozgrzanie w podczerwieni otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Nakładana wówczas maska cynamonowo-imbirowa zostaje doskonale wchłaniana, a jej oddziaływanie na skórę jest bardzo efektywne. Dzięki podczerwieni i jonizacji organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki - skóra staje się jędrna i gładka. Efekty: poprawa wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu, piękna gładka skóra bez oznak celulitu po kilku zabiegach.

power slim łódź

Masaż bańkami chińskimi w PowerSlim Studio

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźnionym ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny.

szybkie odchudzanie łódź

Masaże w Power Slim

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźnionym ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. 

 

skuteczne odchudzanie łódź

Najwygodniejsza sauna na świecie

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność. Efekty: oczyszczenie ciała z toksyn, duża produkcja potu a zatem i spadek wagi.

FINESSE
Instytut Pięknego Ciała


Łódź, ul. Retkińska 64 (I piętro)

Godziny otwarcia


pn-pt 9:00-21:30
sob 9:00-16:00